Zobacz także KOMUNIKATY dla Rodziców

Pierwszym opiekunem Wspólnoty był o. Wojciech Ciak OCD - od 8 grudnia 2009 do czerwca 2017.Od czerwca 2017 do lipca 2020 opiekunem Wspólnoty Św. Moniki był o. Szczepan Maciaszek OCD.Obecnie opiekunem Wspólnoty Św. Moniki jest o. Kamil Strójwąs OCD


POGOTOWIE MODLITEWNE

Wśród rodziców zgromadzonych wokół Wspólnoty świętej Moniki powstaje inicjatywa tak zwanego "pogotowia modlitewnego'', czyli osób gotowych do podjęcia krótkiej modlitwy w intencjach nagłych i trudnych spraw innych członków wspólnoty.
Osoby, które chciałyby włączyć się aktywnie do tej grupy prosimy o podanie imienia i numeru telefonu na karteczce po Mszy świętej.

Prośby można kierować na adres:wsp.sw.moniki(at)wp.pl

Informacja

Wobec zgłaszanej przez rodziców potrzeby, osobistego skontaktowania się z panią psycholog podajemy adres i nr telefonu:

Centrum Wspierania Dzieci i Młodzieży - dyrektor Wiesława Machalica - psycholog
ul. Sienkiewicza 11, 60-816 Poznań,
tel. (+48 61)843 33 57, (+48 61)843 33 98, tel.kom. 606 459 ...
.

Uwaga

Zapraszamy chętnych rodziców do aktywnego uczestniczenia i wzbogacania naszej wspólnotowej Eucharystii czytaniem i śpiewem, do włączania się w organizowanie i przygotowywanie różnych formacyjnych działań Wspólnoty oraz redagowania tekstów na naszą stronę internetową.

Adoracja

Zapraszamy w każdy II wtorek miesiąca na adorację Najświętszego Sakramentu o 17.30, oraz na Mszę św. o godz. 18.00 do Sanktuarium św. Józefa oo. Karmelitów Bosych w Poznaniu, ul. Działowa 25.

NIEUSTAJĄCA KORONKA

Siostry Albertynki proszą o włączenie się do Nieustającej Koronki do Bożego Miłosierdzia za Konających. Wystarczy ofiarowanie 10 minut modlitwy raz w miesiącu.
Naszej Wspólnocie przydzielono szesnasty dzień każdego miesiąca.
Swój udział można zadeklarować i ustalić godzinę odmawiania Koronki pod numerem telefonu: 502 236 491.
Serdecznie zapraszamy do udziału w tym modlitewnym dziele, które z pewnością uratuje wiele dusz.
Sam Jezus prosił św. Faustynę o odmawianie Koronki w tej intencji.