Serdecznie zapraszamy do dzielenia się swoimi umiejętnościami, talentami i darami otrzymanymi od Boga, do angażowania się w dzieło, jakim jest Wspólnota św. Moniki. Może to być redagowanie tekstów na naszą stronę, wzbogacanie liturgii śpiewem i czytaniem, pomoc przy organizacji naszych spotkań, zarówno tych comiesięcznych w kościele, jak i tych okazjonalnych, pomoc w działaniach na rzecz klasztoru, czuwaniach modlitewnych.
Serdecznie dziękujemy za otwartość serc i dzielenie się swoimi umiejętnościami.
Chęć pomocy można zgłaszać po naszych Mszach św. oraz telefonicznie lub sms-owo pod numery telefonów, z których otrzymujecie Państwo powiadomienia o naszych spotkaniach.


Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki
... największa jest MIŁOŚĆ ...


POGOTOWIE MODLITEWNE

Wśród rodziców zgromadzonych wokół Wspólnoty świętej Moniki powstaje inicjatywa tak zwanego "pogotowia modlitewnego'', czyli osób gotowych do podjęcia krótkiej modlitwy w intencjach nagłych i trudnych spraw innych członków wspólnoty.
Osoby, które chciałyby włączyć się aktywnie do tej grupy prosimy o podanie imienia i numeru telefonu na karteczce po Mszy świętej.

Prośby można kierować na adres:
wsp.sw.moniki(at)wp.pl

ADORACJA


Wspólnota Świętej Moniki zaprasza w każdy II wtorek miesiąca na adorację Najświętszego Sakramentu o 17.30, oraz na Mszę św. o godz. 18.00do Sanktuarium św. Józefa oo. Karmelitów Bosych w Poznaniu, ul. Działowa 25.


KOMUNIKATY DLA RODZICÓW


Maryjo, Matko, która doznałaś niepokoju o los Swojego Dziecka, Jezusa Chrystusa, dodaj nam otuchy i męstwa w towarzyszeniu naszym dzieciom, abyśmy powierzając je Tobie, ufali, że odnajdą się w tym, co należy do Boga.