Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki
... największa jest MIŁOŚĆ ...


POGOTOWIE MODLITEWNE

Wśród rodziców zgromadzonych wokół Wspólnoty świętej Moniki powstaje inicjatywa tak zwanego "pogotowia modlitewnego'', czyli osób gotowych do podjęcia krótkiej modlitwy w intencjach nagłych i trudnych spraw innych członków wspólnoty.
Osoby, które chciałyby włączyć się aktywnie do tej grupy prosimy o podanie imienia i numeru telefonu na karteczce po Mszy świętej.

Prośby można kierować na adres:
wsp.sw.moniki(at)wp.pl

ADORACJA


Wspólnota Świętej Moniki zaprasza w każdy II wtorek miesiąca na adorację Najświętszego Sakramentu o 17.30, oraz na Mszę św. o godz. 18.00do Sanktuarium św. Józefa oo. Karmelitów Bosych w Poznaniu, ul. Działowa 25.


KOMUNIKATY DLA RODZICÓW

Komunikaty 09.08.2022

1. Kontynuując dzisiejsze wspomnienie św.Teresy Benedykty od Krzyża serdecznie zapraszamy na coroczne Godziny Skupienia, które w tym roku wypadają w sobotę i niedzielę (27 i 28 sierpnia). Tematem jest ,,Święta Edyta Stein - patronka Europy, historia nawrócenia''. Konferencje poprowadzi przeor OO.Karmelitów, opiekun naszej wspólnoty O. Kamil Strójwąs,
2. Przed wspomnieniem św. Moniki i św. Augustyna zachęcamy do udziału we wspólnotowej Nowennie do św. Moniki, którą będziemy odmawiać indywidualnie w domach. Będziemy prosić św. Monikę o wstawiennictwo i ochronę naszych dzieci przed współczesnymi zagrożeniami. Treści poszczególnych dni nowenny będą zamieszczone na stronie internetowej wspólnoty.


Maryjo, Matko, która doznałaś niepokoju o los Swojego Dziecka, Jezusa Chrystusa, dodaj nam otuchy i męstwa w towarzyszeniu naszym dzieciom, abyśmy powierzając je Tobie, ufali, że odnajdą się w tym, co należy do Boga.