... największa jest MIŁOŚĆ ...


POGOTOWIE MODLITEWNE

Wśród rodziców zgromadzonych wokół Wspólnoty świętej Moniki powstaje inicjatywa tak zwanego "pogotowia modlitewnego'', czyli osób gotowych do podjęcia krótkiej modlitwy w intencjach nagłych i trudnych spraw innych członków wspólnoty.
Osoby, które chciałyby włączyć się aktywnie do tej grupy prosimy o podanie imienia i numeru telefonu na karteczce po Mszy świętej.

Prośby można kierować na adres:
wsp.sw.moniki(at)wp.pl

ADORACJA


Wspólnota Świętej Moniki zaprasza w każdy II wtorek miesiąca na adorację Najświętszego Sakramentu o 17.30, oraz na Mszę św. o godz. 18.00do Sanktuarium św. Józefa oo. Karmelitów Bosych w Poznaniu, ul. Działowa 25.

KOMUNIKATY DLA RODZICÓW

9.03.2021

  • 1. W lutym do wspólnoty dołączyła jedna osoba. Do Księgi Imion wpisaliśmy ośmioro dzieci; Janinę, Jana, Anielę, Franciszka, Władysława, Marię, Cezarego i Irenę. Dzieci te zostają objęte modlitwą całej wspólnoty.

  • 2.Rekolekcje wielkopostne w naszej bazylice będą jednocześnie przygotowaniem do przeżycia Uroczystości św.Józefa. Rozpoczną się we wtorek 16 marca Mszą św. o godz.18.00. Tego dnia bazylika będzie kościołem stacyjnym. Rekolekcje będzie głosił Ks.Bp. Adrian Galbas, biskup pomocniczy diecezji ełckiej.

  • 3.Zapraszamy 19 marca na uroczystość świętego Józefa- patrona sanktuarium. Msze święte o 7.15, 11.30, 15.30 i 18.00

  • 4. Zapraszamy 13 kwietnia na 17.30 na adorację Najświętszego Sakramentu i naszą wspólnotową Mszę św. o godz.18.00.

  • 5.Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na cele formacyjne złożone w lutym.

  • 6.Osoby pragnące przystąpić do wspólnoty mogą to uczynić po zakończeniu Drogi Krzyżowej w Kaplicy Jezusa Ukrzyżowanego, gdzie będzie można złożyć przyrzeczenie modlitwy w obecności Opiekuna wspólnoty i podać imiona dzieci, za które będziemy się modlić.