... największa jest MIŁOŚĆ ...


POGOTOWIE MODLITEWNE

Wśród rodziców zgromadzonych wokół Wspólnoty świętej Moniki powstaje inicjatywa tak zwanego "pogotowia modlitewnego'', czyli osób gotowych do podjęcia krótkiej modlitwy w intencjach nagłych i trudnych spraw innych członków wspólnoty.
Osoby, które chciałyby włączyć się aktywnie do tej grupy prosimy o podanie imienia i numeru telefonu na karteczce po Mszy świętej.

Prośby można kierować na adres:
wsp.sw.moniki(at)wp.pl

ADORACJA


Wspólnota Świętej Moniki zaprasza w każdy II wtorek miesiąca na adorację Najświętszego Sakramentu o 17.30, oraz na Mszę św. o godz. 18.00do Sanktuarium św. Józefa oo. Karmelitów Bosych w Poznaniu, ul. Działowa 25.

KOMUNIKATY DLA RODZICÓW

8.06.2021

  • 1. Zapraszamy 14 lipca na kolejne wspólnotowe spotkanie: o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, o 18.00 Msza św. w intencji dzieci a po niej kolejny dzień modlitwy Nowenną do Matki Bożej Szkaplerznej

  • 2. W dniach 28 i 29 sierpnia (sobota i niedziela) z okazji przypadającego wspomnienia św.Augustyna i św. Moniki odbędą się coroczne Godziny Skupienia, które poprowadzi opiekun wspólnoty O.Kamil. Już teraz serdecznie zapraszamy. Szczegóły podamy w pózniejszym terminie.