Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki


Godziny Skupienia 2021 - Plan Godzin Skupienia - tu
o. Kamil Strójwąs OCD

Smutek, wiara, uzdrowienie

Nauka1        Nauka2        Nauka3       Nauka4        Nauka5... największa jest MIŁOŚĆ ...


POGOTOWIE MODLITEWNE

Wśród rodziców zgromadzonych wokół Wspólnoty świętej Moniki powstaje inicjatywa tak zwanego "pogotowia modlitewnego'', czyli osób gotowych do podjęcia krótkiej modlitwy w intencjach nagłych i trudnych spraw innych członków wspólnoty.
Osoby, które chciałyby włączyć się aktywnie do tej grupy prosimy o podanie imienia i numeru telefonu na karteczce po Mszy świętej.

Prośby można kierować na adres:
wsp.sw.moniki(at)wp.pl

ADORACJA


Wspólnota Świętej Moniki zaprasza w każdy II wtorek miesiąca na adorację Najświętszego Sakramentu o 17.30, oraz na Mszę św. o godz. 18.00do Sanktuarium św. Józefa oo. Karmelitów Bosych w Poznaniu, ul. Działowa 25.

KOMUNIKATY DLA RODZICÓW

  • 1. W uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny 8 grudnia w tutejszej bazylice będziemy przyjmować Matkę Bożą w kopii Jej Częstochowskiego Wizerunku.
    O godz.17.40 przywitamy uroczyście Ikonę Matki Bożej.
    Osmego grudnia jest też dniem dwunastej rocznicy powstania naszej wspólnoty. 9 grudnia (w czwartek) zapraszamy na Mszę św. o 11.30 i wspólnotowy Różaniec przed obrazem Matki Bożej Częstochowskiej, gdzie będziemy powierzać wszystkie nasze intencje.
  • 2. W ubiegłym miesiącu do Księgi Imion Wspólnoty św.Moniki zostały wpisane dzieci: Sebastian, Jan, Piotr, Tymon, Ewa i Urszula. Dzieci te zostały objęte modlitwą całej wspólnoty.
  • 3.Następna wspólnotowa Msza św. będzie sprawowana 14 grudnia w uroczystość św.Jana od Krzyża.