POGOTOWIE MODLITEWNE

Wśród rodziców zgromadzonych wokół Wspólnoty świętej Moniki powstaje inicjatywa tak zwanego "pogotowia modlitewnego'', czyli osób gotowych do podjęcia krótkiej modlitwy w intencjach nagłych i trudnych spraw innych członków wspólnoty.
Osoby, które chciałyby włączyć się aktywnie do tej grupy prosimy o podanie imienia i numeru telefonu na karteczce po Mszy świętej.

Prośby można kierować na adres:
wsp.sw.moniki(at)wp.pl


Wspólnota Świętej Moniki zaprasza w każdy II wtorek miesiąca na adorację Najświętszego Sakramentu o 17.30, oraz na Mszę św. o godz. 18.00do Sanktuarium św. Józefa oo. Karmelitów Bosych w Poznaniu, ul. Działowa 25.
KOMUNIKATY DLA RODZICÓW

  • 1.Pełni wdzięczności Bogu za dar powołania wspólnoty modlącej się za powierzone dzieci z radością oznajmiamy,że opieki nad Wspólnotą św. Moniki podjął się przeor, ojciec Kamil. Dziękujemy Ojcu za podjęcie tego ważnego wezwania.

  • 2. Wspólnota działa już 11 lat. Jesteśmy otwarci na nowe podpowiedzi np. odnośnie formacji, strony internetowej, czy też wspólnoty. Za wszystkie sugestie będziemy wdzięczni.

  • 3.Zachęcamy do zapoznania się z informacją na temat postanowienia adwentowego, dotyczącego przeczytania całego Pisma Świętego w ciągu przyszłego roku, korzystając ze wskazówek ojca Leszka.

  • 4. Życzymy wszystkim pełnego pokoju, nadziei i ufności oczekiwania na przyjście Pana.