12 stycznia 2018
o 18.45 zapraszamy na Warsztaty Duchowe, których tematem będzie księga I "Wyznań" św. Augustyna - syna św. Moniki. Pełen tekst "Wyznań" - tutaj. ( a tu "Wyznania mp3)
W kolejnych miesiącach tematami Warsztatów duchowych będą kolejne Księgi "Wyznań".

Niech przez Narodzenie Jezusa
oglądamy chwałę Bożą
i doznamy niezwykłych łask Bożych.
Niech Narodzenie Pana
da nam moc, abyśmy stali się Jego własnością.
Otwórzmy serca przed Nim, a On przyjdzie do nas i pozostanie w nas.

Z okazji Nowego 2018 Roku życzymy, aby św. Monika dla nas i dla dzieci, za które się modlimy, wypraszała potrzebne łaski i pomagała nam przez cały rok wiernie i z miłością iść za Jezusem.

ZAPRASZAMY

12 stycznia o 18.45 zapraszamy na Warsztaty duchowe, których tematem będzie księga I "Wyznań" św. Augustyna - syna św. Moniki.
Pełen tekst "Wyznań" - tutaj.

"Późno Cię umiłowałem" - to tytuł prezentacji wyznań św. Augustyna, która odbyła się w dniu 26.11.2017 roku w Samotni św. Rafała w ramach cyklu Wielcy Mistycy. Teksty czytał Adam Machalica, a wprowadzenie do nich przedstawiła w zastępstwie prof. Anny Grzegorczyk - Joanna Kiersztejn. Całość reżyserował Aleksander Machalica.... więcej o św. Augustynie ... klinij ...

Dziękujemy o. Wojciechowi...

Zachęcamy do zapoznania się z treścią KAZAŃ o. Wojciecha Ciaka.

Zapraszamy w każdy II wtorek miesiąca na adorację Najświętszego Sakramentu o 17.30, oraz na Mszę św. o godz. 18.00 do Sanktuarium św. Józefa oo. Karmelitów Bosych w Poznaniu, ul. Działowa 25.


Informujemy, że od czerwca 2017 roku opiekunem Wspólnoty Świętej Moniki jest
o. Szczepan Maciaszek ocd.

kontakt:
szczepan.maciaszek@gmail.com

12.12.2017 r. Fragment Mszy świętej w ramach Wspólnoty św. Moniki.